BOŻE NARODZENIE 2023 - ŻYCZENIA

23.12.2023 r.

Admirabile commercium !

Szanowni Organiści, Dyrygenci, Chórzyści i Muzycy Diecezji Tarnowskiej!

Jakaż to przedziwna wymiana ma miejsce w Boże Narodzenie - Bóg staje się człowiekiem, by człowiek stał się dziedzicem Królestwa Niebieskiego. I to wszystko z miłości do każdego z nas.

Życzę Wam właśnie takiej Miłości, która swe źródło ma w Betlejemskim żłóbku:

- Milości cichej i pokornej,

- Miłości zdolnej do poświęcenia i przebaczenia,

- Miłości, która będzie Was napełniać pokojem i tym pokojem z innymi się dzielić,

- Miłości, która bliźniego będzie stawiać zawsze na pierwszym miejscu,

- Miłości, która będzie zabliźniać wszelkie podziały i zawsze dążyć do jedności.

Dzielcie się tą Miłością z innymi i pozwólcie się Jej w Waszym życiu prowadzić.

Z darerm Ofiary Mszy św. ofiarowanej na Pasterce w Katedrze tarwowskiej w Waszych intencjach

- ks Grzegorz Piekarz

- dyr. WMK